Profesjonalna Kancelaria Adwokata i Radcy prawnego


Potrzebujesz fachowej i skutecznej porady prawnej? Kancelaria adwokata i radcy prawnego pomoże Ci rozwiązać problem. Otrzymasz pomoc najlepszych fachowców.
Porady prawne są udzielane w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa administracyjnego oraz prawa karnego. Kancelaria sporządza także pisma procesowe oraz przygotowuje i weryfikuje umowy oraz ugody, reprezentuje swoich klientów przed sądami i innymi podmiotami w oparciu o udzielone pełnomocnictwa. Usługi obejmują zarówno obsługę prawną osób fizycznych, podmiotów gospodarczych, spółdzielni, jak i podmiotów non-profit. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do klienta adwokat i radca prawny cieszą się świetnymi opiniami. Kancelaria opiera swoje działanie o doświadczenie, wiedzę, rzetelność i zaufanie. Udzielenie porady prawnej jest zawsze poprzedzone wnikliwym wywiadem przeprowadzanym z klientem w celu zapoznania się z jego sytuacją, oczekiwaniami oraz potrzebami, aby następnie w skuteczny sposób pomóc mu pokonać problemy natury prawnej.
Warto postawić na doświadczonych fachowców, którzy świadczą wysokiej jakości usługi i zapewniają kompleksową obsługę prawną. Adwokat Poznań i radca prawny zadbają o Twoje interesy i zapewnią realizację Twoich celów.